Babie lato – letnie ubrania w jesiennej garderobie

Jak ubrać się, gdy rano szczypie chłód, a popołudniem praży słońce? Jak na dłużej zatrzymać wakacje?
Proste – nosić letnie ubrania jesienią, miksując garderoby na oba sezony!

NATURALNE KOLORY, ZAMSZ I JEANS

lato jesień stylizacje

Paleta babiego lata pełna jest stonowanych barw ziemi i brudnego nieba, delikatnych kwiatów i etniczno-ludowych elementów. Zamsz i jeans idealnie wpisują się w przejście między sezonami: dają ciepło, a jednocześnie wizualnie są dość lekkie, przez co dobrze grają z letnimi topami i sukienkami. No i świetnie łączą się ze sobą.

BOTKI I KOZAKI ZAMIAST SANDAŁKÓW

lato jesień botki grunge stylizacje           stylizacje lato jesień 2016

W swoich ulubionych wakacyjnych zestawach podmień jedynie buty. Botki i kozaki dadzą nie tylko ciepło odsłoniętym nogom, ale też wizualnie “dociążą” całą stylizację, czyniąc ją bardziej jesienną.

CIĘŻKIE Z LEKKIM

stylizacje jesień 2016 lekkie ciężkie

Rozwinięcie poprzedniego punktu. Stylizację podrasować można nie tylko cięższymi butami. Zwiewna sukienka czy spódnica skontrastowana z ciężkim swetrem / płaszczem i masywnymi dodatkami – to jest to!

WAKACYJNY TOP DO WIECZOROWEJ SPÓDNICY

inspiracje modowe stylizacje jesień 2016

Stylizacyjne wyzwanie wobec którego ciężko przejść obojętnie (to tak jakby mieszać sacrum i profanum). Nie mniej – gdy dobrze zgrana – niesamowicie stylowa całość. Satynowa kurtka bomber będzie idealnym dopełnieniem i łącznikiem.

NA CEBULKĘ

sukienka halka stylizacje jesień 2016

Warstwy możemy budować nie tylko dokładając na wierzch, ale i w spód. Sukienka halka na jesień zyskuje warstwę spodnią w postaci golfu. Charakterną całość dopełniamy grunge-ową duszą.

Kto znalazł tu coś dla siebie? 🙂 A może macie jeszcze inne pomysły?

Zapisz

8 komentarzy
  1. W samo sedno 🙂 Już czekam na możliwość założenia moich ciężkich botków, w lecie jednak bym się w nich ugotowała. Chociaż sprawiłam sobie też wersję cut-off, w której jest całkiem przewiewnie 😉 Do tego zamsz i jeans – bardzo fajne połączenie!

Leave a Reply

Your email address will not be published.