Dziewczyna Chloe

O Chloé mówi się, że jest ucieleśnieniem paryskiego romantyzmu i nonszalancji. Trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Chociaż nie jest to marka o tej rozpoznawalności co Chanel czy Dior, nie mogłaby umknąć uwadze dziewczyn interesujących się modą.

styl chloe marka

Chociaż dla Chloé pracował nawet Lagerfeld (’92 -’97 jako dyrektor kreatywny i wiele lat wcześniej jeszcze jako członek zespołu), markę ukształtowały kobiety: Stella McCartney, Phoebe Philo i Clare Waight Keller (ta ostatnia tyle co odeszła ze stanowiska dyrektora kreatywnego). To te trzy projektantki wyznaczyły aktualny kierunek marki: swobodę, elegancką prostotę i romantyzm.

Jak ubierać się w stylu klientek Chloé?

  • noś ultra-zwiewne, powłóczyste tuniki i sukienki, które sprawiają wrażenie beztrosko zarzuconych na ciało. Falbany i delikatny prześwit ciała będą przy tym wskazane.
  • wiąż i przewiązuj. Noś długie smukłe szale i apaszki zawiązane na szyi, trencze związane paskiem (nawet jeśli pasek ma klamrę), w ubraniach szukaj wiązań i kokard (np. wiązane ramiączka u bluzki)
  • zwiewności uzupełniaj prostymi, minimalistycznymi fasonami z gładkich tkanin. Wysokie szorty, białe koszule, spodnie o sznycie męskich garniturowych, proste żakiety i marynarskie płaszcze i peleryny sprawdzą się idealnie.
  • swoją szafę oprzyj na naturalnych i lekkich barwach: bieli, ecru, beżach, pastelach, słonecznej żółci, makowej czerwieni i granacie. Jeans, jako materiał, jest jak najbardziej na plus.
  • całość wizerunku dopełnij rozwianymi “pogniecionymi” włosami i dużymi jasnymi okularami, najlepiej o okrągłych oprawkach
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

4 komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published.