Instagramowe hity lata 2017

Bitwa na krzykliwe materace i kolorowe drinki z ubiegłego roku przycichła. Lato 2017 na Instagramie opanowały naturalność i wakacyjny luz – oczywiście w stylowym wydaniu.

Jednobarwne stroje

instagram trendy lato wakacje 2017
@jemerced , @alinasemjonov , @emrata

To wiadomo było już przy przeglądzie strojów kąpielowych. W tym roku królują stroje kąpielowe gładkie, pozbawione zdobień. Najlepiej w neutralnych kolorach od bieli, przez cielistości, zielenie po czerń. By nie było nudno, wskazane są seksowne wycięcia, sznurowania i idealnie wytonowane ciało.

 

Kosze i torby z wikliny

instagram trendy lato wakacje 2017
@charmedbycamille @venswifestyle @nihancik

Tegoroczna obsesja. Instagram oszalał zwłaszcza na punkcie przecudownych torebek @cultgaia, które obecnie posiadają chyba wszystkie aspirujące fashionistki i topowe blogerki – ma ją m.in. Jessica Mercedes, która ogólnie jest wielbicielką trendu. Pierwszy raz zobaczyłam ten model chyba u Reni @venswifestyle, która również kocha ten trend
(i nosi go w najlepszy możliwy sposób – jak wszystko zresztą), a ostatnio opublikowała przegląd koszy, czym w sumie nieświadomie podkopała moje plany na wpis z takim samym tematem :).

 

Letnie kapelusze

instagram trendy lato wakacje 2017
@theblondmacaron , @nihancik , @poppys_little_arts

W tym roku najlepiej wykonane z jasnej słomki, ozdobione czarną wstążką. Trend z zeszłego roku – napisy na rondzie – nabrał na sile, a cała jego moc polega na personalizacji. Na kapeluszu może znaleźć się dowolne hasło – blogerki często zamieszczają na kapeluszach swoje imiona lub nazwy blogów. Na genialny pomysł wpadła @theblondmacaron, która na swoich kapeluszach umieszcza nazwy miejsc do których podróżuje. Z wyjazdu zabierze ze sobą najlepszą pamiątkę.

 

Klapki

instagram trendy lato wakacje 2017
@jaclynmittman , @oliviakijo , @venswifestyle

W tym roku klapki zmieniają swój status wakacyjnej ostateczności i stają się nieodzownym modowym elementem letniej stylizacji. Zapomnij jednak o bezkształtnych “ciapach” z plastiku. Postaw na klapki z szerokim pasem biegnącym przez śródstopie. Albo minimalistyczne, gładkie, najlepiej skórzane, albo na ekscentrycznie zdobione: wyszywane perłami jak u Miu Miu (co obecnie kopiują sieciówki), ozdobione satynowym wiązaniem, wykończone zamszem a wręcz futrem o długim włosiu. Totalne szaleństwo dozwolone :).

5 komentarzy
  1. Bezapelacyjnie klapki są hitem. Uwielbiam klapki z szerokim pasem biegnącym przez śródstopie. W grę wchodzą również minimalistyczne, gładkie, najlepiej skórzane klapki które znalazłam na https://zoio.pl/obuwie

  2. Ostatnimi czasy zauważyłam, iż klapki są bardzo modne. Coraz to więcej z nas je zakłada, jednakże nie zawsze pasują one do wszystkich stylizacji, o czym najczęściej zapominamy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.