Start

Fashavable to blog o modzie dla tych, którzy chcą być z nią na bieżąco, chcą budować swoją garderobę świadomie, niekoniecznie wydając na nią fortunę. Pomagam znaleźć styl, który najlepiej podkreśli Twoją urodę i osobę w ogóle. Pokazuję, jak samodzielnie stworzyć hity z wybiegów lub znajduję je w ofercie sieciówek.

Jeśli jesteś tu po raz pierwszy lub chcesz uporządkować dostępne na blogu treści, jesteś na właściwej stronie.
Wymieniłam tu najważniejsze wpisy, nadając im logiczny porządek. Co jakiś czas będę tu dopisywać kolejne tytuły, wraz z pojawianiem się treści na blogu. Podpowiadam też etykiety, w których znajdują się wpisy z danego zagadnienia :).

Garderoba + zakupy:

Poza tym na blogu znajdziesz jeszcze sporo bieżących przeglądów zakupowych (w tym odzwierciedlone sylwetki z wybiegów), najnowszych trendów, moich DIY. Sprawdź tagi: zakupy, garderoba, wyprzedaże, DIY

Podstawy stylizacji:

Podstawy stylizacji pomogą Ci znaleźć swoje kolory i fasony oraz lepiej wykorzystać posiadane ubrania. Znajdziesz tu proste, ale sprawdzone zasady i przykładowe stylizacje do odtworzenia. Sprawdź tagi: garderoba, stylizacje, porady, dress-code

Tajemnice stylu:

Czyli jak znaleźć swój styl i wszystko, co pomoże w jego szlifowaniu, włącznie z wiedzą o modzie. Zaczynamy od akceptacji i znajomości siebie, z czego wypływa reszta. Zwróć uwagę na cykle wpisów:
– prawdy i mity stylu
– lekcja street style – gwiazdy s-s zdradzają swoje patenty
– dziewczyna (domu mody) – jak ubierać się, by wyglądać jak klientka danej marki
sprawdź też tagi: psychologia, kultura, marki